top of page

O nas

Historia gabinetu

IMG_4319.JPG

Gabinet powstał w 1995 roku i zrodził się z marzeń i pasji doktor Małgorzaty Eliszewskiej. Początkowo zajmował jedynie dwa pomieszczenia przy ulicy Gotowca, a od 2004 roku znajduje się przy ulicy Niepodległości róg Kościuszki w znacznie większym lokalu i wciąż rozwija się i powiększa, mając nadzieję na działanie przez następne, liczne pokolenia. 

Dzieci i rodzina

Happy Family w parku

Szczególną opieką otaczamy dzieci i rodziny. Wiemy jak traumatycznym przeżyciem dla dziecka potrafi być wizyta u dentysty, dlatego staramy się stworzyć domową i miłą atmosferę, by dziecko, a wraz z nim rodzic zapomniało o bólu. Dodatkowym sposobem na udaną wizytę dziecka jest dodatkowa motywacja w postaci dyplomu czy samodzielnie wybranego przez dziecko prezentu. Nasi specjaliści szczególny nacisk kładą na instruktaż rodziców odnośnie prawidłowej higieny jamy ustnej oraz profilaktyki, aby wizyty u dentysty nie kojarzyły się dziecku wyłącznie z bolesnymi zabiegami, a z przyjemną i bezstresową wizytą kontrolną.

Nasza praca

Lekarz za pomocą cyfrowego Tablet

W pracy lekarza najważnieszy jest ciągły rozwój, dlatego dbamy o to, by nasza kadra stale pogłębiała swoją wiedzę medyczną. Bierzemy częsty udział w szkoleniach i targach, podążamy za nowymi trendami w stomatologii i ginekologii, by sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów. W pracy wykorzystujemy nowoczesne materiały i sprzęty, o których sterylność i sprawność zbamy z niezwykłą dokładnością, z tego też tytułu nasz gabinet może poszczycić się tytułem bezpiecznego gabinetu. Nasza praca przede wszystkim oparta jest na naszej pasji zawodowej, wieloletnim doświadczeniu oraz szacunku i empatii do pacjenta.

Domowa atmosfera

Gabinet przyjazny rodzinie

W gabinecie galeria obrazów

Gabinet przyjazny niepełnosprawnym

93191.png

RTG

rtg.png

Bezbolesne znieczulenie

bottom of page